תקנון לאתר החנות של ic-closet.
אנחנו בטוחים כי המגוון הרחב של המוצרים והמחירים שאנו מציעים נותנים את המענה הטוב ביותר לצרכיך,
הזמנתך תזכה לשירות הטוב ביותר כי אצלנו לקוח מרוצה זאת תפיסת עולם.
ic-closet מתחייבת בזאת לפעול בצורה האמינה, הטובה והמהירה ביותר.
ic-closet מתחייבת  לעמוד בכל התחייבויותיה באשר הן.
ic-closet תשמח לענות על כל שאלה או הבהרה כולל תקנון זה.

כללי

 1. תקנון זה הינו התקנון המחייב הן את  ic-closet להלן, " www.ic-closet.co.il "  
  והן את הגולשים באתר להלן, "הלקוחות".
 2. יובהר כי, מידות המוצרים המופעים באתר אלו הן המידות (גובה, רוחב, עומק) להם מחויבת ic-closet. אי התאמת מידות המוצר למקום שמיעד עבורו הלקוח תהיה על אחריותו הבלעדית של הלקוח וידוע לו כי הוא זה שיישא בכל ההוצאות שיגרמו בגין אי ההתאמה.
 3. ישנה אפשרות להגיע להתרשם מהארונות המופיעים באתר גם בחנויות החברה המופיעות באתר.
 4. הגולש להלן "הלקוח" מסכים לכל תנאי האתר יקבלם ולא יפר אותם או חלק מהם. 
 5. ללקוח לא תהיה כל טענה או תביעה כנגד בעלי האתר ומפעיליו או כנגד כל אדם אחר מחברת ic-closet אלא אם כן ישנה טעות כנגד הסכם זה.
 6. כל התנאים המוצגים בתקנון זה מחייבים את בעלי האתר ואת הלקוח לעמוד בתנאי ההתקשרות לקניית המוצרים ולביצוע ההזמנה ע"י הלקוח ואספקתו.
 7. ישנה אפשרות כי יהיה שוני בין התמונות המוצגות על גבי המחשב לבין המוצר במציאות, מכיוון שהתמונות המוצגות במחשב לא תמיד משקפות את הצבע המדויק של הארון, זאת בשל הבדלים שישנם בין מסכים ומחשבים שונים.
 8. מחיר הארון, הינו המחיר המצוין באתר אינו כולל הובלה והרכבה. מחיר ההובלה וההרכבה יופיעו בנפרד.
 9. למפעילי האתר ולבעליו ישנה הזכות לבצע שינויי בתקנון ללא הודעה מוקדמת. למרות האמור לעיל, במקרים בהם בוצע שינוי בתקנון, לאחר שהלקוח ביצע הזמנה וקיבל מס' הזמנה ואישור מחברת האשראי התקנון הקובע יהיה התקנון שהופיע באתר במועד ביצוע ההזמנה.   
 • מכירות באתר וביצוע ההזמנה
 1. לכל מוצר באתר קיים דף המכיל את פרטיו : כגון מידות, צבע, חומר, סוג וכו'.
 2. במידה וישנם פרטים שאינם מובנים ו/או שגיאות או בעיות בתהליך ביצוע ההזמנה הנך מתבקש לצור קשר טלפוני לטלפון:  052-8888888  ונציג/ת מכירות יעמוד לרשותך בכל שאלה או בקשה.
 3. ביצוע ההזמנה באתר הינה מותרת לאנשים בני 18 ומעלה שברשותם כתובת מגורים פיזית וכרטיס אשראי בר תוקף.
 4. באפשרות החברה לבצע חסימה של גולש במקרה שעולה חשד לשימוש לרעה באתר.
 5. מנגנון הרכישה באתר הינו מאובטח במנגנוןSSL  , מהמחמירים ביותר, וכל פרטי המשתמש העוברים בין מחשב הקצה להלן הלקוח אל שרתי האתר להלן החברה הינו מוצפן ברמה גבוהה ביותר, ולא ניתן לפענחו ע"י מי שלא מורשה לכך, כל המידע המועבר הינו אך ורק לצורך ביצוע העסקה וסליקתה על ידי חברת האשראי המוסמכת לכך בלבד.
 6. פרטי כרטיס אשראי לא נשמרים בשרתי החברה.
 7. בעת ביצועה ההזמנה ואישורה יקבל הלקוח הודעה כי העסקה אושרה וכי כרטיס האשראי חויב, החברה תיצור עמו קשר טלפוני לתאום תאריך האספקה תוך 7 ימי עסקים מאישור סופי של ההזמנה.
 8. במידה וכרטיס האשראי של הלקוח לא כובד הוא יקבל הודעה על כך והזמנתו לא תהיה תקפה.
 9. לקוח אשר מוסר פרטיים שגויים/בדויים באתר לרבות פרטי כרטיסי אשראי, הינם עבירה פלילית ומוסר הפרטים צפוי לנקיטת הליכים משפטיים נגדו.
 • זמן אספקה
 1. זמן האספקה הינו מקסימום  30 ימי עסקים  מיום קבלת אישור העסקה על ידי חברת האשראי, למען הסר ספק: חגים, שבתות, מועדי ישראל ושביתות במשק אינם נספרים במניין 30 הימים שצוינו לעיל.
 2. ic-closet תהיה אחראית לאספקת המוצר והרכבתו בבית הלקוח תוך פרק הזמן שצוין באתר בעת ביצוע ההזמנה, למעט במי קרים והלקוח תיאם אחרת (טלפונית או במייל) עם מחלקת שירות הלקוחות  של ic-closet.
 3. במידה וביום האספקה החברה או מי מטעמה יצר קשר טלפוני עם הלקוח על מנת לתאם את שעת ההגעה להרכבת המוצר, והלקוח לא יוכל לקבלו מכל סיבה שהיא בתאריך שתואם לו מראש, מועד האספקה ידחה והלקוח לא יכול לטעון כי המוצר לא סופק במועד שסוכם והוא מודע לכך כי לא תהיה לו כל זכות לבוא בטענה כלשהי כלפי ic-closet או מי מטעמה על הפרה של איזו מהתחייבויותיה בקשר למועד האספקה המובטח.
 4. ic-closet תפעל בכל האמצעים העומדים לרשותה על מנת לספק את המוצר/ים בהתאם לתנאי האספקה שנקבעו עם הלקוח, ic-closet לא תהיה אחראית לאיחור במועד אספקת המוצר/ים במקרה וישנן שביתות או עומסי תנועה וכל הפרעה אחרת שאינה בשליטתה העלולה לגרום לאי עמידה במועד המובטח.
 5. מחיר ההובלה והתקנה ישולם בנפרד למוביל/מרכיב על פי מחירון הובלה והרכבה של ic-closet המחיר הסופי יקבע בעת ביצוע ההזמנה.
 6. תוספות מחיר לקומות ליחידת מוצר – כאשר אין בבניין מעלית המאפשרת את הובלת המוצרים לדירת הלקוח: עד קומה 3 אין תוספת מחיר, מקומה 4 (כולל) תהיה תוספת של 50 ש"ח לכל קומה נוספת ועד קומה 6 (כולל). מקומה 7 (כולל ) ומעלה, חובה על הלקוח לדאוג על חשבונו להמצאות מנוף בבניין להרמת המוצרים לדירת הלקוח בעת הגעת המוביל.
 7. לקוחות המעוניינים לרכוש וידאגו להובלה והרכבה בעצמם ועל חשבונם מנקודת האיסוף במפעלי ic-closet בצ'ק פוסט חיפה.
 8. במידה והיה מסיבה כלשהי הלקוח לא קיבל את הארון שהזמין במועד האספקה שנקבע, למעט במקרים חריגים כמצוין בסעיפים 3ג ו3ד ו/או כל דבר חריג באופן קיצוני שמונע את אספקת המוצר, תעמוד ללקוח הזכות לבטל את ההזמנה ולקבל החזר כספי מלא.
 • ביטול עסקה ומימוש אחריות
 1. תקופת האחריות על הארון הינה 12 חודשים + 10 שנים אחריות על המנגנון (החלקים בלבד) קבלת השירות תהיה בתיאום מול מחלקת שרות בטלפון:  052-8888888.
 2. כמו כן מעבר לאמור בסעיף 3.ח. לעיל, מדיניות ביטול עסקה בכרטיס אשראי תהיה על פי חוק הגנת הצרכן (ביטול עסקה) תש"ע 2010
 3. תודה שבחרתם לקנות באופן מקוון בחנות האינטרנטית שלנו, אנחנו בטוחים שתיהנו מהמוצרים המוצעים באתר ומהשירות.
 4. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או בקשה בטלפון מספר:  052-8888888.

* שונות

 1. הסכם זה מבטל כל הסכם אחר אם קיים שנעשה בין הצדדים.
 2. שינוי להסכם זה יכול להעשות אך ורק בכתב.
 3. הודעות מכל צד ישלחו אך ורק בדואר רשום ויחשבו כאילו נתקבלו 72 שעות ממועד שיגורם.
 4. מקום שיפוט – כל המחלוקות, הסכסוכים והתביעות מכל מין וסוג הקשורים והנובעים מהסכם זה ידונו בבית המשפט שבעיר חיפה.

    תודה ic-closet